Mūsų komanda – tai klaipėdiečiai, entuziastingai tikintys TEDx idėja, susibūrę į Asocijaciją „Klaipėda pasauliui“ ir norintys atvesti šį pasaulinį renginį į Klaipėdą 
Austėja<br />Rimkevičiūtė

Austėja
Rimkevičiūtė

TEDxKlaipėda tai galimybė būti pasaulio dalimi, prisidėti prie neįmanomo paverčiant įmanomu. Tai galimybė tapti drąsiems ir kalbėti apie savo idėjas, būti išgirstais ir jungti savo idėja kitus, siekiant ją įgyvendinti.

Gabija<br />Liaudanskytė

Gabija
Liaudanskytė

TEDxKlaipėda man yra daugiau nei tiesiog dar vienas nuobodus renginys, tai bendruomenė, kurioje gali atrasti stulbinančius vietinius žmones su genialiomis idėjomis, apie kurias dar iki šiol nebuvai girdėjęs.

Aušrinė<br />Armaitienė

Aušrinė
Armaitienė

Daugybėje mano per gyvenimą organizuotų pačių įvairiausių renginių - nuo rimtų tarptautinių mokslo konferencijų iki nestandartinių pramoginių "pasiautėjimų" - TEDx Klaipėda yra pirmasis tikrai pasaulinis renginys, kurį norisi padovanoti savo miestui!

Tomas<br />Bičkus

Tomas
Bičkus

Man, kaip grafikos kūrėjui, tai iššūkių, nenuspėjamumo ir įdomybių renginys, kuriame galiu realizuoti mintis bei emociją. Džiaugiuosi prisijungęs prie komandos, prie galimybės "atvesti" tarptautinį renginį į savo gimtąjį miestą!

Giedrė Žlabytė<br />Uldukienė

Giedrė Žlabytė
Uldukienė

"TED ir TEDx man visuomet buvo neišsenkantis įkvėpimo šaltinis, o kaip viešojo kalbėjimo trenerei - ir puiki "mokykla". Tad vos atsiradus galimybei prisijungti prie "TEDxKlaipėda" komandos, žinojau, kad turiu čia būti!

Aistė<br />Vitkevičiūtė

Aistė
Vitkevičiūtė

Prisijungti prie TedxKlaipėda komandos pastūmėjo noras išbandysi save kitokioje aplinkoje – pasaulinėje aplinkoje. Tai unikali galimybė susipažinti su naujomis idėjomis bei žmonėmis, kurios tiesiog negalima praleisti.

Daiva<br />Drungilaitė

Daiva
Drungilaitė

Žiniomis ir idėjomis gera prisidėti prie šaunios komandos ir ambicingų darbų.